Profesionálny servis
s výmenou autoskiel
a skiel na autobusy

Komplexné služby v oblasti výmeny, opravy, 
predaja autoskiel a autobusových skiel.

Autobusové sklá

Veľkoobchodný predaj a montáž autobusových skiel na všetky typy autobusov. Vyrobené a certifikované v súlade s OEM normami. Ponúkame dlhoročné skúsenosti a vyškolený personál.

 

Každú požiadavku realizujeme vypracovaním cenovej ponuky na mieru (od prvotných konzultácii, cez odborné poradenstvo, až po profesionálnu montáž. V ponuke nájdete autobusové sklá od svetových výrobcov.

 

MONTÁŽ AUTOBUSOVÉHO SKLA

 

- vysoko profesionálny servis pre všetky druhy rozbitých autobusových skiel

- vybavenosť zariadeniami, ktoré umožňujú presné a kvalitné osadenie skla

- istota bezpečného a rýchlo osadené autobusového skla 

 

PROFESIONÁLNA MONTÁŽ U VÁS – prostredníctvom nášho mobilného montážneho servisu Vám zabezpečíme opravu, prípadne výmenu skla prakticky kdekoľvek a to v rovnakej kvalite montáže ako v našich priestoroch.


DOPRAVA NA ÚZEMÍ SLOVENSKA, ČESKEJ REPUBLIKY A RAKÚSKA

 

Zabezpečujeme dopravu po celom území Slovenska, Českej republiky a Rakúska. So zakúpeným autobusovým sklom u nás už nemusíte mať žiadne starosti s jeho dopravou alebo poškodením počas prevozu. Naša zodpovednosť začína naložením skla až do momentu vyloženia vo Vašich priestoroch.


OBHLIADKY PRE POISŤOVNE

 

Vybavíme komplexnú agendu s poisťovňou za Vás, zabezpečenímé obhliadky poškodeného autobusového skla /platí pre vybrané poisťovne/. Postaráme sa o celkovú demontáž poškodeného skla a profesionálnu montáž autobusového skla.

 

Všetko pre vašeho zákazníka.

 

Obhliadky skiel

VŠETKY AUTÁ A AUTOBUSY

 

Poskytujeme obhliadky
a odborné poradenstvo
pre poisťovne